Crystal Head Vodka is de realisatie van de droom en visie van de bekende acteur Dan Aykroyd en zijn collega beeldend kunstenaar, John Alexander. Beide zijn fervente onderzoekers van het fenomeen van de 5.000 tot 35.000 jaar oude Crystal Heads die overal ter wereld zijn gevonden, van Tibet tot de VS.
De Crystal Head Aurora is gemaakt van hoogwaardige Engelse tarwe en ongerept water uit Newfoundland, Canada om een additief vrije vodka te maken. De wodka wordt vijf keer gedistilleerd en zeven keer gefilterd. Drie van de filtraties passeren de lagen van Herkimer- diamanten als de laatste onderscheidende aanraking.
Geur: bloemen en anijs
Smaak: kruidig en droog
Finish: zachte warmte met een vleugje zoetheid Signature
drink: Geniet zoals jij het lekker vindt, dit drink je makkelijk puur als het ijskoud is. Het werkt echter ook met sinaasappelsap, sodawater of een tonic. Salud!