Gemaakt volgens een authentiek dessert recept. De zachte, romige afdronk van deze tiramisu likeur biedt een subtiele smaken van cacao-espresso en delicate tonen van vanille cake. Tip; Probeer ook eens onze stroopwafel likeur.
VAN MEER’S Tiramisu likeur 0,75 ltr
€13,50 incl.btw
Gemaakt volgens een authentiek dessert recept
Uitverkocht
Gewicht | 1,50 g |
---|
Gerelateerde producten
Een traditioneel zoete likeur met chocolade smaak gemaakt van Afrikaanse cacao bonen en vanille uit Madagascar.
Zuidam Limon Likeur is gemaakt van verse limoen en gedistillieerd in authentiek roodkoperen distilleerketels.
De Kuyper Triple Sec is gedistilleerd van de extracten van sinaasappel en typisch curaçao fruit.
De Kuyper Blueberry is gemaakt van verse en rijpe bosbessen en vormen de basis voor fantastische mixdrankjes en cocktails.
DE KUYPER DROPSHOT Double Black is een likeur met een extra sterke salmiaksmaak en een eindeloze afdronk! Dit is de sterkere variant op de Dropshot Original.
Dit is een bestel artikel. Voor de bereiding van deze Cherry Brandy zijn 3 verschillende kersen gebruikt vermengd met een 10 jaar oude Cognac uit de Grand Champagne.
Naast passie fruit vinden we ook tonen van sinaasappel en grapefruit, zeer lekkere combinatie die het goed zal doen in veel cocktails en mixdrankjes.
Een heerlijk zoete combinatie met de zachte smaak van rijpe mango's.