De heuvels van Conegliano, halverwege Venetië en de Dolomieten, zijn zeer geschikt voor de groei van sappige Prosecco- en Moscatodruiven. Het gebied is waterrijk en de ruim opgezette wijngaarden geven plaats aan oude Venetiaanse kastelen en landhuizen. Bottega is een familiebedrijf onder leiding van Sandro Bottega dat sinds de jaren zeventig bekroonde wijnen, likeuren en grappa’s produceert. De productielocatie is gevestigd in Treviso, 40 km ten noorden van Venetië. Het is een zeer milieuvriendelijk bedrijf. Naast het opwekken van bijna alle eigen energie, doet Bottega ook veel aan recycling en past het biologische landbouw toe. Sandro Bottega is sterk in het produceren van kwalitatief hoogstaande producten én het ontwerpen van originele flessen en verpakkingen zoals de Bottega Gold. Op 6 juni 2010 verdiende Bottega een vermelding in het Guinness World Records Book met de grootste fles grappa in Italië. De fles is 1,86 meter hoog en bevat maar liefst 138 liter grappa!
Een nieuwe editie van de Bottega likeuren, ditmaal een romige en zoete likeur die geinfuseerd is met de aromatische Gianduiachocolade. Een likeur die in een elegante fles komt, de textuur is lekker zacht en vloeit gemoeiteloos door de keel.
Bottega Gianduia e Grappa Chocolate combineert Venetiaanse grappa, Gianduiachocolade en hazelnootroom van topkwaliteit, de aroma’s worden dan ook grotendeels door deze 3 ingrediënten gevormd. De zoete romige smaak is verleidelijk lekker en eindigt in een lange afdronk met tonen van hazelnoot.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.