Voor de Kruskovac uit Kroatië wordt volgens een oud geheim recept het extract van Dalmatische peren of de fruitschil gebruikt waaraan vervolgens een vleugje vanille en een noot van karamel is toegevoegd. Dat geeft Lara Kruskovac een volstrekt unieke en frisse smaak!
ISTRA KRUSKOVAC ‘LARA’ 0,50 ltr.
€9,90 incl.btw
Een fijne intens zoete perensmaak wordt omringd door frisse zure aroma’s.
Artikelnummer: 117452
Categorie: Likeur Buitenland
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Gerelateerde producten
€29,95 incl.btw
Yeni Raki Ala, biedt door de rijping een unieke raki ervaring.
Aanbieding!
De unieke smaak van deze rum is te danken aan de verfijnde melange van rum, natuurlijke kokosaroma’s en pure rietsuikers.
€24,95 incl.btw
Yeni Raki is de nationale drank in Turkije en wordt gemaakt op basis van rozijnen en druiven met anijs als toevoeging.
€26,90 incl.btw
Geniet van de verfrissende mix van frambozen, druiven en bramen! de beste ingrediënten en geen kunstmatige smaak- of kleurstoffen.
€12,95 incl.btw
Raki wordt tweemaal gedistilleerd en voordat het wordt gebotteld, enige maanden op eikenhouten fusten gelagerd.
€30,95 incl.btw
Tekirdag Rakisi Gold Series is legendarisch door zijn goud gekleurde druppels.

