P. Bruggeman
Vol goede moed sinds 1884
Sinds 1884 is de Bruggeman-distilleerderij gewijd aan de distributie en promotie van sterke drank bij merken als Peterman, Hertekamp en Smeets, en heeft het zich gevestigd als de Belgische marktleider voor jenever. In 2009 zijn ze onderdeel geworden van de groep La Martiniquaise, waardoor ze een unieke merkenportfolio hebben opgebouwd en een belangrijke uitdager op de Benelux-markt zijn geworden. Vandaag produceren ze in onze distilleerderij in Gent miljoenen flessen per jaar voor de Benelux-markt en een aantal exportlanden. De distilleerderij, die altijd vooruit gaat, vierde in 2014 130 jaar geschiedenis en expertise.
ALCOHOL 96% 1,0 liter
€33,50 incl.btw
Zuivere alcohol 96% .
Uitverkocht
Gewicht | 1,50 g |
---|
Gerelateerde producten
Een sensuele mix van alsem en thujon (het actieve bestandsdeel in absint) in combinatie met een frisse en lichte smaak van groene appel .
Het is een zachte volle premium akvavit op basis van dille en koriander met hints van Amerikaans wit eiken.
De klassieke Deense akvavit is kristalhelder met de smaak van kummel (een anijsachtige zoete smaak)
Campari heeft een zeer herkenbare, warme en kruidige smaak.
Kruidenbitter van 38% alcohol dat als snel populair werd in Tsjechië.
Gebaseerd op het original Lavish vodka-energy recept maar met een alcohol percentage van 17%.
Het kruidendigestief wordt uitsluitend gemaakt van natuurlijke ingrediënten in Rheinberg, Duitsland van Kruiden uit 43 landen.