Auchentoshan 12 Years Lowland Malt Whisky is triple gedistilleerd en vervolgens twaalf jaar gerijpt heeft. De kleur is honinggoud. In de geur crème Brûlée, citrusvruchten en verse groene bladeren. Een gladde en zoete smaak met mandarijn en limoen. De afdronk is licht droog met gember die eindigt en een slepende nasmaak waarin noten duidelijk te herkennen zijn.
AUCHENTOSHAN WHISKY 12 YEARS 70CL
€37,50 incl.btw
Triple gedistilleerd en twaalf jaar gerijpt. De kleur is honinggoud. In de geur crème Brûlée, citrusvruchten en verse groene bladeren.
Uitverkocht
Gewicht | 1,50 g |
---|
Gerelateerde producten
Highland Queen 12 YRS old is een mooie zachte 12 jaar gerijpte malt.
Gerijpt in 100% Oloroso Sherry-vaten, is deze 12 jaar oude release een complexe, volle dram. Gedistilleerd in 2010-gebotteld in 2022 van de 9.000 flessen 22/230
Deze whisky niet voor watjes!
Wij hebben de allerlaatste Rosebank 31yo ! Sinds de Rosebank distilleerderij in 1993 is gesloten, komt de tweede officiële botteling van de Lowland distilleerderij met een bijna mythische reputatie uit
Een zwaar geturfde whisky om te genieten van een aanhoudende, rokerige smaak die door de zintuigen reist als de rook die uit een oven komt.
kruidig, lekker zacht en moutig met een warme lange ziltige afdronk.
Vol met een flinke dosis zoute, rokerige turf, een verzachtend zoetje en een vleugje jodium.