Hoorde ik iemand taco’s zeggen? Onze versie van de klassieke margarita. De scherpe en pittige limoen combineren we met eersteklas tequila, wodka en natuurlijke smaken. Je kunt deze cocktail het beste koel drinken, rechtstreeks uit het blikje.
BUZZBALLZ Lime’rita 13,5% 20cl
€4,00 incl.btw
De scherpe en pittige limoen combineren we met eersteklas tequila, wodka en natuurlijke smaken. Ready to Serve.
| Gewicht | 0,80 g |
|---|
Gerelateerde producten
Crème de Bananas is een blend van premium neutrale drank en rijpe, topkwaliteit bananen die samen een zeer zachte en lekkere likeur vormen.
Kwai Feh is een lichtzoete likeur met de natuurlijke smaak van lychee.
Creme De Menthe, is gemaakt met verse munt bladeren wat resulterend in een zachte likeur met een koele en verfrissende smaak.
Deze exclusieve aardbeien likeur wordt gemaakt op basis van een extract van zorgvuldig geselecteerde zongerijpte Poolse bosaardbeien.
Een likeur die gedistilleerd is van sappige meloenen die vervolgens geblend is met een neutraal distillaat.
Deze overheerlijke likeur met zijn bekende smaak van bittere amandelen is zeer geschikt om puur van te genieten.
Zuidam Orange likeur is een uiterst zuivere en heerlijk dikke volle likeur met basis van cognac

