Captain Morgan Tiki is een combinatie van de echte Captain Morgan rum met tropische fruitsmaken. Deze rum wordt op smaak gebracht met ananas en mango. De smaak is wat zoet en zeer fruitig. Vul een glas met flink wat ijs en mix deze Captain Morgan Tiki met limonade voor een echte tropische verrassing.
Captain Morgan Tiki 0.7 ltr.
€16,95 incl.btw
De echte Captain Morgan rum met tropische fruitsmaken.
Uitverkocht
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Gerelateerde producten
Drie jaar rijping op eikenhout geeft de rum alle gelegenheid aroma’s te ontwikkelen van bloemen, rietsuiker, kruiden en citrus.
Dit "vlaggenschip" van El Dorado is al meerdere keren wereldwijd met goud bekroond .
Bumbu - de originele ambachtelijk gemaakte rum - is een superieure rum die wordt gemaakt van de allerbeste suikerriet.
Een verfijnde smaak met toetsen van pruimen, abrikozen, nootmuskaat en vanille.
Gerijpt in wit eiken vaten en gefilterd door een geheime houtskoolmix.
De 40-procent klassieker van de Pott-familie is een echte traktatie.
De licht zoete en fruitige geur gaat harmonieus samen met zijn zachte smaak en mooie, droge afdronk.
Verwarm wat melk en plaatst de choco-bal voorzichtig in de melk. Laat smelten en roer goed. Vul bij met een "beetje" rum. Heerlijke verwarmende "Choco Mate" -drank voor de wintermaanden, perfect! Pakket bestaat uit :1 x Mates Gold Rum 10cl, 3 x Chocolate Balls, zonder MOK !

