Tanqueray Flor de Sevilla is een unieke gedistilleerde gin gemaakt met Sevilla-essences en andere fijne plantaardige ingrediënten. Geïnspireerd door de originele recepten van Charles Tanqueray en de rijpende sinaasappels die aan de bomen groeien in zonovergoten SEVILLE, is het resultaat een perfecte balans tussen de unieke bitterzoete smaak van Sevilla-sinaasappelen in evenwicht met de complexiteit van Tanqueray London Dry Gin. Het beste geserveerd met Premium tonic en een scheutje sinaasappel.
TANQUERAY Flor de Sevilla Gin 0,70 ltr
€27,95 incl.btw
een perfecte balans tussen de unieke bitterzoete smaak van Sevilla-sinaasappelen in evenwicht met de complexiteit van Tanqueray London Dry Gin.
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Gerelateerde producten
Nobels pink gin van Ameland is een schot in de roos! Met een vleugje cranberry.
Gin gedistilleerd met 11 ongewone botanicals waaronder komkommer en rozenblaadjes.
De basis van jeneverbes en sinaasappels met een Aziatische twist van yuzu en lychees, vormen samen de winnende combinatie voor een verfrissende gin & tonic.
De yuzu geeft een scherpe en geurige smaak, die lijkt op die van citroen en grapefruit, met ondertonen van mandarijn.
Zorgvuldig gedestilleerd met behulp van een geheim recept.
WERELDS EERSTE ALCOHOLVRIJE SPIRITS. Een blend van kruiden & bloemen als ode aan het Engelse platteland.
Roku betekent 'zes' in het Japans, verwijzend naar de zes Japanse gebruikte botanicals.
Is geboren in Kagoshima uit een basis van lokaal geteelde rijst, gedistilleerd tot een traditionele shochu-spirit.

