Met de Sybra Boston Cocktail Shaker 750ml maak ook jij in een handomdraai de lekkerste cocktails. Meng. Mix. Shake. Met deze essentiële onderdelen heb je altijd het juiste gereedschap bij de hand. Zo kan je jouw creativiteit de vrije loop laten en zorg je voor een onvergetelijke avond.
SYBRA Boston Cocktail Shaker
€15,75 incl.btw
Met de Sybra Boston Cocktail Shaker 750ml maak ook jij in een handomdraai de lekkerste cocktails
| Gewicht | 0,80 g |
|---|
Gerelateerde producten
De flessen zijn een eigentijdse kijk op Mexicaans erfgoed, visueel afgestemd op de premium gevoel en de geest die het bevat.
De Reestlander Parel Prelude is een frisse, fruitige, droge mousserende (vin mousseux) rosé gemaakt van de regent druif
De fruitige aroma’s van framboosjes zijn mooi in harmonie met de aroma’s van viooltjes en cacao. De wijn heeft rijpe en stevige tannines.
Deze exquise likeur mengt het rijke erfgoed van Licor 43 met de decadente essentie van crème brûlée en een vleugje gezouten karamel.
De donkerrode kleur verraadt al een beetje wat we kunnen verwachten: gerijpt en gedroogd donker fruit, specerijen en iets kruiden
Wij hebben de allerlaatste Rosebank 31yo ! Sinds de Rosebank distilleerderij in 1993 is gesloten, komt de tweede officiële botteling van de Lowland distilleerderij met een bijna mythische reputatie uit
Deze uitzonderlijke kwaliteitswijn, gemaakt van 100% Chartdonnay, komt van onze beste wijngaarden die gemiddeld 23 jaar oud zijn.
De Flying Dutchman Rum 3 is minimaal 36 maanden gelagerd op drie verschillende soorten vaten; New American Oak, first fill Oloroso Sherry vaten en first fill Pedro Ximinez vaten.





