Een diepere, rokerige kant van Monkey Schouder, de perfecte balans tussen zoet en turf. Deze unieke mix, gemaakt door barmannen, voor barmannen, was zo populair dat hij nu verkrijgbaar is in meer dan 25 landen.
MONKEY SHOULDER Smokey Monkey 0,70 ltr
€39,95 incl.btw
Een diepere, rokerige kant van Monkey Schouder, de perfecte balans tussen zoet en turf.
| Gewicht | 1,50 g |
|---|
Gerelateerde producten
In tegenstelling tot de andere Tomintouls wordt voor deze whisky gebruik gemaakt van op turf gedroogde gerst.
Het is wel passend dat "the grassy isle" zijn naam leent aan deze prachtige 12 jaar oude single malt.
Vol met een flinke dosis zoute, rokerige turf, een verzachtend zoetje en een vleugje jodium.
Wij hebben de allerlaatste Rosebank 31yo ! Sinds de Rosebank distilleerderij in 1993 is gesloten, komt de tweede officiële botteling van de Lowland distilleerderij met een bijna mythische reputatie uit
Krachtig, rokerig, turf, medicinaal, met een lange en warme afdronk.
Highland Queen 12 YRS old is een mooie zachte 12 jaar gerijpte malt.
Rock Island is een eerbetoon aan de zee. Deze kleine partij is gecreëerd met de fijnste malts, gedistilleerd op de eilanden: Jura, Islay, Arran en Orkney.

