De Grolsch Blond, Tripel en Dubbel. Nu verkrijgbaar in een mooie geschenkverpakking met drie bruine beugelflessen en een bijpassend Proeverij glas. De Grolsch Proeverij staat voor een unieke serie speciaalbieren, gebrouwen door meesterbrouwer Marc Janssen in de Proefbrouwerij van Grolsch.
GROLSCH Proeverij pakket 3x45cl+glas 2019
€14,95 incl.btw
De Grolsch geschenkverpakking met een beugelfles Blond, Dubbel en Tripel en een Proeverijglas
Uitverkocht
| Gewicht | 1,50 g |
|---|
Gerelateerde producten
De aroma’s en de smaak van karamel, cacao en geroosterde mout sluiten naadloos aan met het ‘zwarte goud’ en chocolade.
Dit donkerbruine bier heeft een subtiel aroma van mokka en citrus. In combinatie met fruitige tonen, maakt dit het bier tot een heerlijke opwarmer. De afdronk geeft smaken van gebrande mout.
Beemster Tripel is een fris, fruitige, iets zoetige en alcohol warmende Tripel geworden.
Een volmondig, moutig bier met toetsen van karamel, koffie en chocolade afkomstig van de gebrande mout.
Dit aangename goudblonde bier wordt gekozen door wie houdt van een zwaarder, ietwat kruidig en verfrissend bier.
Met deze geschenkdoos maak je kennis met de B serie van de Berging brouwerij . Haal je Berging proeverij in huis met dit pakket…!
Fris droog tot licht zoet met subtiele tonen van koriander.

