Serveren en proeven |
|
| Proefnotities: | Zachte ronde witte wijn met wit rijp fruit als perzik en meloen. In de smaak aangevuld met groene kruiden en amandelen. |
| Korte omschrijving: | Zachte ronde witte wijn met wit rijp fruit als perzik en meloen. Lekker als aperitief, bij rijke salades, zachte kazen en diverse visgerechten. |
| Serveer suggesties: | Als aperitief, bij rijke salades, zachte kazen en diverse visgerechten. |
| Serveer temperatuur: | 10-12° C. |
| Houdbaarheid na oogstjaar: | 2 JAAR |
Wijngaard |
|
| Druif: | garganega |
| Oppervlakte wijngaard: | |
| Bodem samenstelling: | |
| Opbrengst per ha.: | 84 hl. |
Achtergrond |
|
| Wijnhuis: | In het hart van het Valpolicella Classico gebied liggen de kelders van Cantina di Negrar. Sinds de oprichting in 1933 is het uitgegroeid tot een hypermodern bedrijf met moderne faciliteiten. Het vertegenwoordigt 200 leden met een totaal van 500 ha. aan wijngaarden. De wijngaarden liggen verspreid over diverse subregio’s en de leden worden aangemoedigd het individuele karakter van de eigen wijngaard tot uitdrukking te laten komen. |
| Streek: | |
Vinificatie / rijping |
|
| Wijnmaker: | Daniele Accordini |
| Schilweking / termijn: | |
| Vinificatie / termijn: | moderne vinficatie op lage temperatuur |
| Malolactische vergisting: | |
| Rijping / termijn: | |
Le Preare IGT Veneto garganega bianco
€7,50 incl.btw
Zachte ronde witte wijn met wit rijp fruit als perzik en meloen. Lekker als aperitief, bij rijke salades, zachte kazen en diverse visgerechten.
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Wees de eerste om “Le Preare IGT Veneto garganega bianco” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Exotisch met citrus, tropisch fruit en noten. Serveer bij sushi, zachte kaassoorten en gerechten met kip.
Fraaie en rijke witte wijn met een klassiek karakter. Lekker bij visgerechten of als aperitief.
Rijke en elegante witte wijn met een imposante geur van gebakken brood, wat hout en witte bloesems
De wijn is helder strogeel van kleur met een groen schijnsel. Hij heeft een verkwikkende geur met frisse nuances van wit fruit. Een lekkere smaak met zachte zuren, lichtvoetig en plezierig.
De druiven worden handmatig geoogst. Als gevolg van een lange traditionele maceratie, de wijn wordt dan gerijpt in vaten voor minimaal een jaar.
Een elegante, complexe en fruitige wijn die zijn mannetje staat. Een echte aanrader in combinatie met Tynjetaler of serveer bij Aziatische gerechten.
De Weinzierl Grüner Veltliner heeft een strogele kleur, aroma's van bloemen, perzik met lichte peper, droog en heel lichtvoetig. De smaak is licht kruidig en is knisperfris.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.