Afkomstig van het eiland Samos, van bushvines die groeien op grote hoogte. De alcoholische vergisting wordt gestopt door alcohol toe te voegen, waardoor er restsuiker in de wijn blijft. Het resultaat is een goudgele wijn, met volop aroma’s van abrikozen, citrusfruit, honing en een hint van jasmijn. Een klassieker waarbij het zoet perfect in balans is met de frisheid.
SAMOS DOUX AOC d’orgine
€10,50 incl.btw
Een goudgele wijn, met volop aroma’s van abrikozen, citrusfruit, honing en een hint van jasmijn. Een klassieker waarbij het zoet perfect in balans is met de frisheid.
Gewicht | 1,30 g |
---|
Gerelateerde producten
Een heerlijke zoete Franse witte wijn met tinten van acacia, honing, lychee en abrikoos. Ook gekonfijte sinaasappel herken je direct.
De aandronk is halfdroog maar daarna is de wijn aantrekkelijk fris met tonen van citrus en een lange weelderige afdronk.
De Wikinger Met Legende is gemaakt volgens oud recept, op basis van licht kruidige berghoning, water en gist.
Onvergist druivensap waar cognac aan toegevoegd wordt.
De smaak in de mond vol en dik. De aromatische geuren van de verse witte perzik en lentebloesem komt helemaal terug in de mond.
Malaga zoete likeurwijn. Een combinatie van aroma's van ingedroogde druiven met die van noten en jam. In de mond is het smeuïg, zoet en met tonen van toast.
Speciaal voor de Amerikaanse markt gemaakt maar dankzij de vele vraag ook in Nederland verkrijgbaar van Nederlandse chocolade en Franse rode wijn.
Een mede gemaakt in het Wikingerland bij Haithabu. Geelgoud van kleur, florale tonen, hints van kruiden.