Deze traditionele Griekse harswijn is gemaakt van Savatiano en Roditis druiven. Tijdens de vergisting voegt men hars van de Aleppo-den toe. Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
PATRAIKI Retsina Wit 0,75 ltr. Griekenland
€6,30 incl.btw
Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Gerelateerde producten
Bleke geelgroene kleur met direct een geur van bloesems, exotische toets en rijpe abrikozen
De Reestlander Wit-Barrique Symfonie is droge, volle, zachte, houtgerijpte witte wijn gemaakt van de solaris druif.
Fraaie en rijke witte wijn met een klassiek karakter. Lekker bij visgerechten of als aperitief.
Een elegante, complexe en fruitige wijn die zijn mannetje staat. Een echte aanrader in combinatie met Tynjetaler of serveer bij Aziatische gerechten.
Rijke geur van gerijpt geel fruit, groene appels en een vleugje honing. Licht exotisch van smaak en een lange finale.
De smaak in de mond vol en dik. De aromatische geuren van de verse witte perzik en lentebloesem komt helemaal terug in de mond.
In de afdronk een pikant vleugje vanille resulterend uit de gedeeltelijke hout- en sur-lie rijping.
Rijke en elegante witte wijn met een imposante geur van gebakken brood, wat hout en witte bloesems

