Deze traditionele Griekse harswijn is gemaakt van Savatiano en Roditis druiven. Tijdens de vergisting voegt men hars van de Aleppo-den toe. Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
PATRAIKI Retsina Wit 0,75 ltr. Griekenland
€6,30 incl.btw
Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
| Gewicht | 1,30 g |
|---|
Gerelateerde producten
Een frisse wijn met een kleine tinteling en tonen van mint en kruisbessen. Ideaal als aperitief maar ook heerlijk bij fruits de mer.
Vol, sappig en fris van smaak met veel tropisch fruit. Een goede combinatie met alle vis van de grill.
Rijke geur met rijp tropisch fruit, bloemen en iets citrus en in de smaak aangevuld met zwoele smaak met verfijnde zuren en dikte.
Fris en fruitig met smaken van citrus en een vleugje verbena kruid. Wijn met perfecte balans tussen frisheid en rijpere tonen.
Een wijn waarin zoet en zuren mooi in balans zijn. Een frisse, aromatische wijn.
Mooie rondheid, een meer expressieve fruitigheid in de mond smaak dan op de neus, tonen van geel fruit. Demi-Sec.
Heerlijke geur van appels, ananas en bloemen. Fris van smaak met voldoende fruit en zuren. Lekker bij vis en gerijpte kazen.

