Deze traditionele Griekse harswijn is gemaakt van Savatiano en Roditis druiven. Tijdens de vergisting voegt men hars van de Aleppo-den toe. Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
PATRAIKI Retsina Wit 0,75 ltr. Griekenland
€6,30 incl.btw
Licht en droog van smaak, met aroma’s van citrusfruit en een verfijnde harssmaak.
| Gewicht | 1,30 g | 
|---|
Gerelateerde producten
Frisse droge witte wijn met in de geur iets van citrus en ribes en in combinatie met een frisse en zuivere smaak met opwekkende zuren
Een wijn waarin zoet en zuren mooi in balans zijn. Een frisse, aromatische wijn.
Fris en fruitig met smaken van citrus en een vleugje verbena kruid. Wijn met perfecte balans tussen frisheid en rijpere tonen.
Het wijnhuis Bimmerle is de meest bekroonde wijnproducent uit Baden, Duitsland en dat is niet voor niets. De wijnen van dit wijnhuis zijn van topkwaliteit !
Exotisch met citrus, tropisch fruit en noten. Serveer bij sushi, zachte kaassoorten en gerechten met kip.
Rijke geur met rijp tropisch fruit, bloemen en iets citrus en in de smaak aangevuld met zwoele smaak met verfijnde zuren en dikte.

