Serveren en proeven |
|
| Proefnotities: | Zachte en ronde rode wijn met veel rijp rood fruit en iets kruiden. In de smaak aangevuld met rijpe kersen, tikje vanille en een zwoele afdronk. |
| Korte omschrijving: | Zachte en ronde rode wijn met veel rijp rood fruit en iets kruiden. Combineert goed met lichte gerechten of pasta. |
| Serveer suggesties: | Bij lichte gerechten, pasta & pizza of als tv wijn. |
| Serveer temperatuur: | 16-18° C. |
| Houdbaarheid na oogstjaar: | 2 JAAR |
Wijngaard |
|
| Druif: | 85% corvina veronese, corvinone en rondinella |
| Oppervlakte wijngaard: | |
| Bodem samenstelling: | |
| Opbrengst per ha.: | 90 hl. |
Achtergrond |
|
| Wijnhuis: | In het hart van het Valpolicella Classico gebied liggen de kelders van Cantina di Negrar. Sinds de oprichting in 1933 is het uitgegroeid tot een hypermodern bedrijf met moderne faciliteiten. Het vertegenwoordigt 200 leden met een totaal van 500 ha. aan wijngaarden. De wijngaarden liggen verspreid over diverse subregio’s en de leden worden aangemoedigd het individuele karakter van de eigen wijngaard tot uitdrukking te laten komen. |
| Streek: | |
Vinificatie / rijping |
|
| Wijnmaker: | Daniele Accordini |
| Schilweking / termijn: | 3 dagen |
| Vinificatie / termijn: | temperatuur gecontroleerde vinificatie |
| Malolactische vergisting: | Ja |
| Rijping / termijn: | |
Le Preare IGT Verona corvina rosso
€7,50 incl.btw
Zachte en ronde rode wijn met veel rijp rood fruit en iets kruiden. Combineert goed met lichte gerechten of pasta.
| Gewicht | 1,35 g |
|---|
Wees de eerste om “Le Preare IGT Verona corvina rosso” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
90% van de wijn werd opgeslagen in roestvrijstalen tanks en 10% had eiken contact gedurende 5 maanden. Sappig en uitgebalanceerd.
Krachtige rode Rioja wijn met een fraaie balans tussen houtrijping en fruit. Smaakt heel goed bij vlees van de grill.
Rijke, complexe smaak met de geur van bosfruit, iets kruiden en vanille. Heerlijk bij gegrild vlees of gegrilde groenten.
Rijke en toegankelijke smaak met donker fruit en een lange finale. Smaakt lekker bij pizza en gerijpte kaas.
Een stevige robijnrode wijn met zachte tannines en veel rood fruit. Geniet van deze wijn bij rood vlees en rijpe kazen.
De wijn heeft een krachtige neus van vers en gerijpt zwart fruit zoals bramen en zwarte bessen welke zo kenmerkend zijn voor deze druif.
Paralupi is een mix van Negroamaaro, Primitivo en Malvasia Nera. In de neus vind je aroma's van rijp rood fruit, bittere kersenjam en tonen van vanille en chocolade. In de mond is het vol, gedomineerd door fluweelachtige tannines.
Krachtige en stoere wijn met tonen van bosbessen, vanille en morellen. Goede begeleider van rood vlees en harde kazen.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.